مستند ربرتو باجو

 

 

بازی های خوب باجو در ویچنزا بسیاری از مسؤولان این تیم را تحت تأثیر قرار داد. او با درخشش در این تیم به تیم ملی زیر ۱۶ سال ایتالیا دعوت شد تا در رده ملی هم خودش را مطرح کند؛ بازیکنی که فقط به موفقیت فکر می کرد. بازی های خوب باجو در فصل ۱۹۸۵ ۱۹۸۴ در سری c باعث شد ویچنزا به سری B صعود کند. روبرتو در آن فصل در ۲۹ بازی ۱۲ گل به ثمر رساند تا نشان دهد گلزنی قهار است.
این چهره درخشان فوتبال در بسیاری از تیم های بزرگ ایتالیا سابقه حضور دارد و به نوعی از پرافتخارترین های سری A به حساب می آید. این افسانه فوتبال در ۱۸ فوریه سال ۱۹۶۷ در «کالدوگنو» یک شهر کوچک در شمال ویچنزا متولد شد.روبرتو بعد از ۵ فرزند خانواده؛ جیانا، والتر، کارلا، جیورجیو وآنه ماریا، ششمین بچه ای بود که در این خانواده به دنیا آمد؛ کسی که از همان کودکی عاشق فوتبال بود؛ کسی که همیشه به فوتبال فکر می کرد و زندگی بدون فوتبال را نمی خواست.
 

 

با 3  خرید  از فروشگاه پرشین خرید یک هدیه به رسم یادبود به آدرستان ارسال می شود
ارسال سریع و به موقع کلیه محصولات
 

پشتیبانی بعد از خرید همراه با گارانتی برای تمام محصولات


برای خرید مستند ربرتو باجو به صورت خرید اینترنتی می توانید همین الان اقدام نمایید و سفارش خود را با کلیک بروی دکمه خرید پستی ثبت نمایید.
روبرتوباجو، اسطوره ای است که هرگز فراموش نخواهد شد. این بازیکن استثنایی فوتبال ایتالیا یکی از اعجوبه های لاجوردی پوشان درجهان فوتبال به حساب می آمد که همیشه باعث افتخار برای فوتبال جهان بود و هواداران زیادی داشت.


باجو اولین گل خود را در سری A در ۱۰ می سال ۱۹۸۷ مقابل ناپولی به ثمر رساند تا با روحیه ای بهتر به کار خود ادامه دهد. همه چیز خوب پیش می رفت تا روبرتودر فصل بعدی ۹ گل به ثمر برساند. او در نوامبر ۱۹۸۸ به تیم ملی ایتالیا دعوت شد تا در رم مقابل هلند به میدان برود. این در حالی بود که به زودی ازدواج می کرد.باجو قرار بود یک یا ۲ هفته بعد از پایان فصل، جشن عروسی خود با آندرینا را برگزار کند اما این پایان کار باجو نبود؛ او در دنباله فصل ۱۷ گل در ۳۲ مسابقه به ثمر رساند.
با 3  خرید  از فروشگاه پرشین خرید یک هدیه به رسم یادبود به آدرستان ارسال می شود
ارسال سریع و به موقع کلیه محصولات
 

پشتیبانی بعد از خرید همراه با گارانتی برای تمام محصولات


او همراه یووه توانست در بازی های اروپایی شرکت کند و در ۹ مسابقه ۶ گل به ثمر برساند تا برای اولین بار همراه با یوونتوس قهرمانی در جام باشگاه های اروپا را تجربه کند، افتخاری بزرگ برای بازیکن افسانه ای ایتالیا. باجو توانست به رکورد ۱۰۰ گل در سری A دست یابد تا در همان سال از سوی فیفا به عنوان برترین فوتبالیست جهان انتخاب شود و برنده توپ طلا باشد.وی قبل از آغاز جام جهانی ۱۹۹۴ در ماه می با تولد دومین فرزندش جشن دیگری را گرفت تا روزهای خوبش در فوتبال جهان به یادماندنی تر از قبل شود.
در جام جهانی ۱۹۹۴ گل های زیبای باجو و موهای دم اسبی اش حامیان زیادی را برایش به ارمغان آورد اما او در بازی نیمه نهایی آسیب جدی دید تا پزشکان به او اجازه بازی در فینال مقابل برزیل را ندهند. او این را قبول نکرد تا برای بار دیگر آسیب دیدگی اش را نادیده بگیرد و در آخرین دیدار جام جهانی حاضر شود اما این تلخ ترین حادثه زندگی فوتبال باجو بود؛ ضربه پنالتی او به بالای دروازه برزیل رفت تا باجو بدترین لحظات زندگی اش را تجربه کند.
برای تهیه این مستند زیبا همین الان می توانید اقدام نمایید و سفارش خود را به صورت خرید پستی در فروشگاه پرشین خرید ثبت نمایید.در شروع فصل ۲۰۰۰ ۱۹۹۹ با پیوستن کریستین ویه ری به اینتر، باجو امیدوار شد تا زوج خوبی را در کنار این بازیکن پدیده تشکیل دهد. سرانجام باجو بعد از گذراندن دوران نه چندان درخشان همراه با اینتر به تیم بره شا پیوست تا سال های پایانی فوتبالش را در آنجا سپری کند؛ جایی که نزدیک به خانه اش ویچنزا بود.بازی های درخشان باجو همراه با این تیم رکوردی جدید را برای بره شا به وجود آورد؛ حضور در سری A برای۲ فصل متوالی. او در ۱۴ مارس ۲۰۰۴ دویستمین گل خود را در سری A مقابل پارما به ثمر رساند تا رکورد جدیدی را به دست آورد

 

 
با 3  خرید  از فروشگاه پرشین خرید یک هدیه به رسم یادبود به آدرستان ارسال می شود
ارسال سریع و به موقع کلیه محصولات
 

پشتیبانی بعد از خرید همراه با گارانتی برای تمام محصولات