با خرید یک کول دیسک دیگر نگران نگه داری اطلاعات خود نباشید

   امروزه راه های مختلفی برای حفظ و نگه داری اطلاعت شخصی ما وجود دارد از جمله می توان در دیسکها در هارد کامپیوتر ها در حافظه گوشی ها و ...  اطلاعات خود را نگه داری نمود اما یکی از روش هایی که تقریبا محبوب ترین و پر طرفدار ترین روش حفظ و نگه داری اطلاعات به شمار می رود استفاده از کول دیسک یا همان فلش مموری میباشد.
در بازار هم  انواع و اقسام مختلف از این محصول را می توانید به وفور مشاهده نمایید و هرکدام  دارای یک ظرفیت خاص و قیمتی متناسب با ان میباشند.

با 3  خرید  از فروشگاه پرشین خرید یک هدیه به رسم یادبود به آدرستان ارسال می شود
ارسال سریع و به موقع کلیه محصولات
 پشتیبانی بعد از خرید همراه با گارانتی برای تمام محصولات

برای خرید فلش مموری با ظرفیت های دیگر می توانید از قسمت زیر اقدام کنید

خرید فلش مموری با  ظرفیت 2 گیگ و گارانتی اصل


خرید فلش مموری با  ظرفیت 4 گیگ وگارانتی اصل


خرید فلش مموری با  ظرفیت 16 گیگ و گارانتی اصل


 


خیلی از ما در هنگام خرید فلش مموری تنها به ظاهر آن نگاه کرده و بدون اینکه در مورد کیفیت و گارانتی آن کالا چیزی بپرسیم تنها به صرف اینکه ظاهری زیبا و جذاب دارد آن را خریداری کرده و اطلاعات مهم خود رادر ان قرار می دهیم.
فروشگاه پرشین خرید بعد از بررسی تمام نکات امنیتی و کیفیتی کالاهای موجود  محصولی با نام  فلش مموری سیلیکون پاور را در وب سایت خود به شما عزیزان معرفی کرده است.

این کول دیسک دارای گارانتی معتبر و اصلی بوده که به هنگام خرید برایتان ارسال می گردد و همچنین دارای ظرفیت های مختلفی میباشد که شما می توانید بر حسب نیاز هر کدام را که مایل هستید انتخاب نمایید.