ذخیره اطلاعات به صورت امن با فلش مموری سیلیکون 2 گیگا بایتی

 


قطعا همه شما برای نگه داری اطلاعات و انتقال آن با خود در هر جا به وسیلیه ای مطمئن نیاز دارید.
یکی از روش های موجود برای این کار استفاده از فلش مموری میباشد.اگر سری به بازار بزنید با انواع و اقسام مختلف این محصول در ظرفیت های مختلف روبرو می شوید که هر کدام هم قیمت خاص خود رادارند.
قیمت فلش مموری به چندین عامل بستگی دارد از جمله به میزان ظرفیت آن به کیفیت محصول و همچنین به گارانتی دار بودن یا نبودن کالا

.
یکی از دغدغه هایی که با خرید تقلبی این محصول به دنبال خواهید داشت خرابی زود هنگام و از دست رفتن اطلاعات مهمتان بروی آن میباشد. در ضمن تعمیر فلش مموری هم در اکثر اوقات کارساز نبوده و می بایست قید اطلاعات خود را بزنید.لذا باید به نکات فوق قبل از خرید توجه ویژه ای داشت چرا که بعدا اگر اطلاعاتمکهمی را از دست دهید شاید هیچ وقت نتوانید ضرر وارده را جبران نمایید.
با 3  خرید  از فروشگاه پرشین خرید یک هدیه به رسم یادبود به آدرستان ارسال می شود
ارسال سریع و به موقع کلیه محصولات
 پشتیبانی بعد از خرید همراه با گارانتی برای تمام محصولات

برای خرید این محصول با ظرفیت های دیگر می توانید از زیر اقدام نمایید

 

خرید فلش مموری با  ظرفیت 4 گیگ و گارانتی اصل


خرید فلش مموری با  ظرفیت 8 گیگ وگارانتی اصل


خرید فلش مموری با  ظرفیت 16 گیگ و گارانتی اصل


 


پس دقت کنید در هنگام خرید فلش مموری اولا از فروشگاه های معتبر خریداری نمایید و حتما محصولی که تهیه می کنید  دارای گارانتی باشد.


فروشگاه پرشین خرید با توجه به تمامی نکات ذکر شده به شما مشتریان عزیز کول دیسک  سیلیکون را پیشنهاد می دهد،این کالا در بسته بندی شیک به همراه یک زنجیر زیبا و همراه با گارانتی برایتان ارسال میگردد و شما عزیزان می توانید بعد از تحویل کالا وجه آنرا به مامور پست پرداخت نمایید.
برای خرید همین الان می توانید اقدام کنید و در کمتر از چند روز محصول خود را دریافت نمایید.
در زیر به نکاتی که باعث طول عمر این محصول می شود اشاره ای کردیم که با رعایت این نکات قطعا در سالم نگه داشتن فلش خود کمک بسیاری خواهید نمود